Безкоштовна доставка музичних інструментів в Запоріжжі від Rockstar!

Оголошуємо про безкоштовну доставку музичного обладнання в Запоріжжі!

Музичний магазин Rockstar завжди прагне зробити покупки зручними та вигідними для своїх клієнтів. Ми раді повідомити, що тепер при замовленні музичних інструментів та обладнання на суму не менше ніж 500 гривень, ви можете скористатися безкоштовною доставкою в будь-який район Запоріжжя. При замовленні на суму менше 500 грн ви отримаєте фіксовану суму на доставку у 50 грн.

Вибирайте з широкого асортименту гітар, клавішних, ударних, струнних інструментів та аксесуарів та отримуйте ваше замовлення швидко та без додаткових витрат! Усі замовлення доставляються за допомогою надійного партнера - Нової Пошти, що гарантує безпеку і швидкість доставки вашого обладнання.

Не пропустіть можливість стати справжнім Рокстаром разом з Rockstar! Чекаємо на ваші замовлення. Є питання? Задайте їх по телефону 0-800-331-546 *Безкоштовно з будь якого оператора, або за телефонами 067-113-10-10, 099-113-10-10. також ми готові відповісти на ваші питання в чатах Telegram та Viber. Пишіть та телефонуйте нам, щоб замовити музичні інструменти та аксесуари до вас додому!

ШУКАТИ НА САЙТІ ЗАРАЗ або ОТРИМАТИ ОНЛАЙН КОНСУЛЬТАЦІЮ